zadowoleni-klienci

Serwis maszynybudowlane24h.pl ułatwia wyszukiwanie i wybieranie najlepszych dostawców maszyn budowlanych. Jeśli szukasz maszyny budowlanej wystarczy, że złożysz krótkie zapytanie, a my prześlemy je do dostawców. Fachowcy skontaktują się z Tobą i przedstawią oferty, a Ty wybierzesz najlepszą dla Ciebie maszynę budowlaną.

Naszym celem jest, aby strona zrzeszała najlepszych, rzetelnych dostawców z całej Polski oraz poza jej granicami. W ten sposób klienci, którzy są zainteresowani zakupem maszyn budowlanych, mają pewność, że za pośrednictwem naszego serwisu znajdą odpowiedniego kontrahenta. Nie tylko umożliwiamy kontakt klienta z dostawcą, ale także czuwamy nad całym procesem wyboru oferty.

Weryfikujemy każde zapytanie i sprawdzamy gotowość zakupową Klienta. Pomagamy w sprecyzowaniu wymagań, co pozwala na otrzymanie tylko ofert doskonale dopasowanych do potrzeb. Złożone zapytania niezwłocznie przekazujemy do dostawców, dzięki czemu już w ciągu kilku godzin Klient może otrzymać oferty realizacji swojego zamówienia.

Ekspansja na rynki zagraniczne

Współpraca z wieloma zagranicznymi partnerami wykazała, że także poza granicami naszego kraju Klienci chętnie korzystają z naszego serwisu, a Firmy pozyskują kontakty do osób chcących nabyć maszyny budowlane. Chcąc wyjść na przeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy zagraniczne serwisy:

Aktualnie nosimy się z zamiarem otwarcia serwisów także w Portugalii, Hiszpanii, we Francji, Włoszech, w Austrii, Niemczech, Holandii, Norwegii, Szwecji, na Litwie i Łotwie, Węgrzech, w Turcji, Rumuni, Brazylii oraz w innych krajach.

Kontakt

Oferteo sp. z o.o.

ul. Świeradowska 51-57/102A
50-559 Wrocław

Telefon: (+48) 71 722 33 28
Fax: (+48) 71 716 47 48
E-mail: biuro@oferteo.pl

Złóż własne zapytanie o maszynę budowlaną i otrzymaj oferty od firm »